Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 

Kemaskini Pada: 21 Jun 2018
Versi 8.0.4b

Please scan QR Code

Sila imbas Kod QR 

untuk paparan mobil

 

 

 for mobile view
  Untuk maklumat lanjut, sila hubungi kami:

Alamat:
Jabatan Pertanian Sarawak, Tingkat 7, 12-14, 16-17, Menara Pelita, Jln. Tun Abdul Rahman Yakub, Petra Jaya, 93050 Kuching, Sarawak

No. Telefon:  082-441000  
No Faks      :  
082-447639 (Pejabat Pengarah), 
                        082-446039 (Sumber Manusia)

Emel : 

Pegawai-Pegawai Pengurusan Atasan - Wilayah & BahagianPegawai-Pegawai Pengurusan Atasan - Wilayah & Bahagian
Wilayah Selatan

Gasing anak Nyalau
Ketua Penolong Pengarah
Wilayah Selatan

 083-472005
083-472545
gasingn@sarawak.gov.my

Mohidi bin Bidin
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Kuching

 082-248922
082-248844
mohidib@sarawak.gov.my


Ahmad Arisa bin Kachon
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Samarahan

 082-671221
082-671039
ahmadak@sarawak.gov.my


Malissa Bonaventure Lutong
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Sri Aman


 083-322120
083-323158
malissa1@sarawak.gov.my


Gracia Siah anak Stephen Tipek
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Serian


 082-874021
082-875486
gracia.s@sarawak.gov.my


Petrus Kang
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Betong


 083-472005
083-472545
petrusk@sarawak.gov.my
Wilayah Tengah



Ronald anak Ripid
Ketua Penolong Pengarah
Wilayah Tengah


 084-333711
084-325744
ronaldr@sarawak.gov.my



Rainy bin Yaman
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian
Sarikei


 084-654144
084-651109
rainyy@sarawak.gov.my


Heidylia anak Joshua
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Sibu

 084-333711
084-325744
heidylij@sarawak.gov.my

Hj. Harun bin Ramain
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Mukah


 084-871205
084-873675
harunr@sarawak.gov.my
Badin anak Unor
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Kapit

 084-796942
084-796416
badinu@sarawak.gov.my

Wilayah Utara


Dr Kueh Kiong Hook
Ketua Penolong Pengarah
Wilayah Utara


 012 848 1852
Nil
kuehkh@sarawak.gov.my



Jackson Nanta anak Bernabas Baie
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Miri

 085-432933
085-419843
jacksnbb@sarawak.gov.my


Awang Roslan bin Awang Hipni
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Bintulu

 086-311484
086-313484
roslanh2@sarawak.gov.my


Jafaruddin bin Ali
Pegawai Pertanian Bahagian
Bahagian Limbang


 085-217916
085-212551
jafaruda@sarawak.gov.my