Top Menu
Language Select
  English  | Malay
W3C Color Changer
Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Font Sizer
Background Changer
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 
Banner
Last Updated Date
Kemaskini Pada: 26 Ogos 2014
Versi 6.0.5
Footer Menu
Best Viewed
Pejabat Pertanian Bahagian Cetak Pejabat Pertanian Bahagian


PEJABAT PERTANIAN BAHAGIAN

Pejabat Alamat Pegawai Menguasa Tel Fax
KUCHING
Pejabat Pertanian Bahagian Kuching
Lot 445, No 12E, Section 10 KTLD,
Jalan Rubber,
93400 Kuching, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Abg. Yusuf b. Abg. Hassan
yusufh1@sarawak.gov.my
082-248922 082-248844
SRI AMAN
Pejabat Pertanian Bahagian Sri Aman,
95000 Sri Aman, Sarawak


Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Ronald Ripid
ronaldr@sarawak.gov.my
083-322120
083-322193
083-323158
SIBU
Pejabat Pertanian Bahagian Sibu,
Tingkat 11, Wisma Sanyan, 
Jalan Sukan,
96000 Sibu, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Badin Unor
badinu@sarawak.gov.my
084-333771
084-333506
084-325744
MIRI

Pejabat Pertanian Bahagian Miri,
Jalan Angsana,
98000 Miri, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Gilbert Igi
gilberti@sarawak.gov.my

085-432933
085-432934
085-418843
LIMBANG
Pejabat Pertanian Bahagian Limbang,
Tingkat 3, Bangunan Limbang Plaza,
98700 Limbang, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Mohamad Mohtar Ali
mohtar@sarawak.gov.my  
085-217916 085-217917
SARIKEI
Pejabat Pertanian Bahagian Sarikei,
Tingkat 4, Wisma Negeri,
Jalan Bangunan Kerajaan,
96100 Sarikei, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Yahya Yahud
yahiay@sarawak.gov.my
084-654144
084-651290
084-651109
KAPIT
Pejabat Pertanian Bahagian Kapit,
Aras 3, Kompleks Kerajaan Negeri,
Jalan Beleteh,
96800 Kapit, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Dominic Chunggat
dominicc@sarawak.gov.my
084-796942
084-796416
SAMARAHAN
Pejabat Pertanian Bahagian Samarahan,
94300 Samarahan, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Rabiatul Adawiyah Bt. Abdullah
rabiatul@sarawak.gov.my
082-671221 082-671039
BINTULU
Pejabat Pertanian Bahagian Bintulu,
97000 Bintulu, Sarawak


Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Musa Bahazem
musab@sarawak.gov.my
086-311484 086-313484
BETONG

Pejabat Pertanian Bahagian Betong,
Jalan Pengarah Isek,
95700 Betong, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Wilson Entabang
wilsone@sarawak.gov.my
083-472005 083-472545
MUKAH
Pejabat Pertanian Bahagian Mukah,
Tingkat 2, Pusat Pentadbiran Baru,
Jalan Wawasan,
96400 Mukah, Sarawak

Pegawai Pertanian Bahagian,
Encik Harun bin Hj. Ramain
harunr@sarawak.gov.my
084-871205 084-873675
 
|